Zdě vložte informace o Vašem eshopu (adresa provozovny, kontakty atd.)
 

Vyhraj neuvěřitelné ceny, ani na to neporřebuješ mít peníze. vyhraj iPhone 4G Nokia N95 Sim-Free Samsung U600 SIM Free Nokia N80 Sim-Free Bluetooth Headphones 3G (S) 8GB iPhone PAYG Samsung Genio QWERTY iPhone 4 - 16GB Sim Free RIM BlackBerry 9700 Bold Nokia N96 Sim-Free Nokia N900 Samsung Omnia 16GB Custom Order Google Nexus One Motorola Milestone LG Viewty Smart iPhone 4 - 32GB Sim Free Nokia N97 neuvěřitelné zážitky sex erotika, mature, znásilnění, vraždy, kriminelite, brutální, lesbians, erotická seznamka, porno, amatéři, download filmy mp3 avi wmw wmv zdarma, videa, hry, klíče do her key keygen, láska, polohy, vyhledávání, zpravodajství, novinky, iped, mobilní telefony, smart phone, samsung, ceny, pomilovat, titulky, stmívání, focení, nahé, dárky, eshop, aukce, prodej, knihy, knihkupectví, nádhorné, čtenářské deníky, atlasy, prince of persia, písky času, poličky, nábytek, dům, parcely, obchody, slevy, peníze, money, zdarma, profituj

 
 

Vyděleeej si

Jak získat produkty Apple zdarma !!!

Jak jsem se k tomu dostal? Jednoduše. Kámoš mi jednou řekl o britské firmě, co dává lidem dárky, co si vyberou za jejich registraci na stránkách a na stránkách jejich partnera. Říkal jsem si blbost a dal jsem to k ledu. Před měsícem se mi o tom zmínil druhý kámoš a tak jsem si o tom něco našel na internetu. Kupodivu, všude na netu psali, že to není podvod, že zboží došlo a vše proběhlo v pohodě. Řekl jsem si,
nemám co ztratit a zkusím to. Zaregistroval jsem na stránkách firmy a pak na stránkách jejich partnera. Za 3 dny mi potvrdili registraci u partnera a napsali, že expedují zboží. Za 3 týdny jsem měl doma Apple
iPhone 3GS (4 se ještě neprodával)! Prostě mazec. 

Když jsem se pídil po tom, jak to že se to firmě vyplatí, zjistil jsem, že velké firmy té britské platí za to, že se u nich registrujeme a vyzkoušíme jejich službu zdarma. Což je celkem fajn za nějaký ten iPhone.
 

a co říká wikipedie?

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Broom icon.svg Tento článek potřebuje úpravy. Můžete Wikipedii pomoci tím, že ho vylepšíte.
Jak by měly články vypadat, popisují stránky Vzhled a styl, Encyklopedický styl a Odkazy.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing[1] nebo provizní systém[2]) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají nějaký podíl (provizi) z prodeje.

Princip fungování:

  1. Klient projde přes web stránku Prodejce na stránku Společnosti, nebo si na jeho webové stránce rezervuje něco, co nabízí daná společnost.
  2. Společnost se spojí s klientem a ověří objednávku. Spojit se může telefonicky, e-mailem apod.
  3. Po domluvě Společnosti s Klientem zaplatí Klient Společnosti.
  4. Společnost vyplatí Prodejci/cům. Suma je součástí jejich interní dohody (procenta, pevná částka apod.).
  5. Prodejce za odměnu vyplatí klientovi nepatrnou částku za využití jejich služeb a zaplatí mu provize za klienty které přivede, udělá jí reklamu.- například v podobě dárku
Princip fungování


Jak na to? 
1.) Registruj se na stránkách Britské společnosti Freebie Jeebies (klikni na odkaz, otevře se ti okno)
2.) Na email ti dojde prosba o potvrzení registrace. Tu potvrď (klikni na odkaz v mailu).
3.) Po potvrzení se přihlas na stránkách Freebie Jeebies, pod údaji co si uvedl v registraci. Přihlášení
je hned pod nadpisem Freebies Jeebies. Po přihlášení jdi na záložku Offers.
Na stránce v záložce Offers si vyber program Intuit (to je onen partner, který nám platí dárky). Můžeš vybrat i jiný, ale jenom u intuitu to jde udělat tak, abys nemusel vůbec nic platit.
5.) Na jeho stránce klikni na Try It Free (vyzkoušet zdarma)

6.) Vyplň formulář a klikni na „Continue" a pak, na druhém po formuláři „Click Here to Finish". Zas pravdivě, ověřují to u Freebie Jeebies.

Prvně jsem se bál vyplňovat číslo platební karty, tak jsem tam dal jednu s asi 500 Kč, pro bezpečnost. Společnost Intuit potvdila to, co píší na stránkách. Trial, co byl zdarma na 30 dní jsem zrušil po 20 dnech a nic mi neodečetli. (Pro zrušení si zapamatuj přihlašovací údaje a nezapomeň to do 30 dní  zrušit, ať ti nic neodečtou!!)

Jak vyplnit info o kartě? Credit Card Number je číslo karty, co najdeš na přední straně, Expiration date je kdy ti karta končí, zas najdeš na přední straně a Card Security Number je trojmístné číslo, co najdeš na kartě zezadu. Důležité: Službu neruš před odesláním zboží! Při okamžitém zrušení ti zboží nepošlou.

V čem je teda ten fígl? Společnost ti poskytne trial na 30 dní, platit bys měl až pak, ale zboží ti pošlou dřív. Proto můžeš bez problémů zrušit trial ve chvíli, kdy máš zboží v ruce. Za zboží tak nic neplatíš a nic ti nemůžou.

Po odeslání formuláře se ti otevře stránka. Dej v ní „No" a zvol možnost „Personal". Na
další záložce dej „No Thank you".

8.) Pak dej „Get started" a vytvoř si nějakou stánku (prostě si to tam naklikej) a v editoru stránek
klikni na „Publish". Tím je vše hotovo!

9.) Zboží ti odešlou až Intuit oznámí Freebie Jeebies, že ses u nich registroval. To trvá cca. od 3 do 10 dní. Poznáš to tak, že se ti na Freebie Jeebies v záložce Offers změní křížek na zatržítko.  

Něco ti nefunguje jak má? Ozvy se mi, doladíme to! JakubKuba32@seznam.cz
ONCZ.NET
Pridat.euToplink - katalog odkazů

Nové fórum

Vytvořeno 14.07.2010 11:37:30 | Poslední změna 14.07.2010 11:37:30
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one